2.jpg
pic-om-oss.jpg
2.jpg

Kontakt oss gjerne for et uforpliktende møte eller tilbud +47 23 89 88 87


SCROLL DOWN

Kontakt oss gjerne for et uforpliktende møte eller tilbud +47 23 89 88 87


Wagriss Wugge Yassin
Daglig leder | Partner

+47 924 49 163
wagriss@sketch.no

Tore Frisholm Jr.
Prosjektleder | Partner

+47 450 57 279
tore@sketch.no

Fredrik Krafft
Prosjektleder | Partner

+47 938 06 070
fredrik@sketch.no

Simon Lombardi
Prosjektkoordinator

+47 471 79 449
simon@sketch.no


Mikaela Centerwall
Prosjektmedarbeider

+47 452 14 517
mikaela@sketch.no

Robin Kristensen
Prosjektmedarbeider

+47 481 29 594
robin@sketch.no

pic-om-oss.jpg

Vi er alltid på utkikk etter flinke mennesker, så send gjerne en åpen søknad til post@sketch.no


Vi er alltid på utkikk etter flinke mennesker, så send gjerne en åpen søknad til post@sketch.no


Sketch Production AS

Nedre Vollgate 5, 0158 Oslo

+47 23 89 88 87